Tabulka hráčů dle průměru

Tabulka hráčů podle průměru
Všichni hráči   Ženy
Pořadí Jméno Název týmu Průměr Zápasů % kuželen
[odehr./možných]
Pořadí Jméno Název týmu Průměr Zápasů % kuželen
[odehr./možných]
1. Petr Pick KK Šternberk 466.80 7 100.00% [3/3]   21 Magda Leitgebová TJ Prostějov D 410.67 4 100.00% [3/3]
2. Radek Hejtman HKK Olomouc D 451.60 8 100.00% [5/5]   25 Eva Paňáková TJ Prostějov D 407.00 7 100.00% [3/3]
3. Petr Hájek SK Sigma C 451.50 7 100.00% [4/4]   44 Alena Kopecká HKK Olomouc E 379.89 8 100.00% [3/3]
4. František Zatloukal TJ Sokol Horka nad Moravou 436.00 8 100.00% [4/4]   45 Denisa Nováková TJ Prostějov D 379.67 6 100.00% [3/3]
5. Zdeněk Zapletal TJ Prostějov D 433.50 2 66.67% [2/3]   48 Alena Machalíčková HKK Olomouc C 373.67 8 100.00% [2/2]
6. Jiří Vodák TJ Sokol Horka nad Moravou 429.88 7 100.00% [4/4]   49 Jana Suralová KK Troubelice A 371.93 7 100.00% [3/3]
7. Jiří Malíšek SK Sigma A 429.44 8 100.00% [3/3]   56 Jana Kührová TJ Prostějov D 361.75 3 66.67% [2/3]
8. Petr Vašíček SK Sigma A 427.11 8 100.00% [3/3]   57 Jitka Sobotová SK Sigma B 360.30 6 100.00% [5/5]
9. Jiří Maitner KK Troubelice A 424.61 8 100.00% [3/3]   61 Marie Říhová HKK Olomouc E 349.11 8 100.00% [3/3]
10. Jiří Kráčmar TJ Tatran Litovel C 423.17 6 75.00% [3/4]   62 Aneta Krzystková HKK Olomouc E 320.25 6 66.67% [2/3]
11. Petr Mandl HKK Olomouc D 422.00 5 80.00% [4/5]   63 Lucie Slavíková HKK Olomouc E 312.50 2 66.67% [2/3]
12. Michal Svoboda HKK Olomouc D 421.50 8 100.00% [5/5]              
13. Jiří Ocetek SK Sigma B 419.60 7 100.00% [5/5]              
14. Oldřich Pajchl Sokol Přemyslovice C 418.67 7 100.00% [5/5]              
15. Jaroslav Koppa KK Lipník B 417.25 5 80.00% [4/5]              
16. Miloslav Vaculík KK Troubelice B 415.28 8 100.00% [3/3]              
17. Karel Zvěřina SK Sigma C 414.81 7 100.00% [4/4]              
18. Aleš Zaoral TJ Sokol Horka nad Moravou 412.31 8 100.00% [4/4]              
19. Pavel Černohous TJ Prostějov C 412.25 6 80.00% [4/5]              
20. Vlastimil Hejtman HKK Olomouc D 411.80 7 100.00% [5/5]              
21. Magda Leitgebová TJ Prostějov D 410.67 4 100.00% [3/3]              
22. Zbyněk Sobota HKK Olomouc E 408.67 7 100.00% [3/3]              
23. Jaroslav Peřina KK Lipník B 407.53 7 100.00% [5/5]              
24. František Kropáč KK Troubelice A 407.50 4 66.67% [2/3]              
25. Eva Paňáková TJ Prostějov D 407.00 7 100.00% [3/3]              
26. Jan Smékal KK Troubelice B 406.67 7 100.00% [3/3]              
27. Josef Šilbert SK Sigma B 404.50 7 100.00% [5/5]              
28. Marek Čépe TJ Prostějov C 404.33 6 80.00% [4/5]              
29. Kamil Vinklárek KK Šternberk 403.33 4 100.00% [3/3]              
30. Jan Tögel HKK Olomouc C 399.77 8 100.00% [2/2]              
31. Miroslav Kubáč KK Troubelice A 399.50 4 66.67% [2/3]              
32. Vlastimil Štěbra TJ Prostějov D 399.00 2 66.67% [2/3]              
33. Milan Král SK Sigma A 398.00 8 100.00% [3/3]              
34. Josef Klaban KK Šternberk 395.63 5 66.67% [2/3]              
35. Dušan Žouželka TJ Tatran Litovel C 393.67 7 100.00% [4/4]              
36. Pavel Řezníček KK Troubelice B 392.67 7 100.00% [3/3]              
37. František Všetička HKK Olomouc C 392.50 7 100.00% [2/2]              
38. Bohuslav Toman Sokol Přemyslovice C 391.80 5 100.00% [5/5]              
39. Jiří Miller KK Šternberk 390.40 6 66.67% [2/3]              
40. Miroslav Hyc SK Sigma C 390.38 7 100.00% [4/4]              
41. Miroslav Rédl TJ Sokol Horka nad Moravou 388.75 6 100.00% [4/4]              
42. Miroslav Machalíček HKK Olomouc C 387.93 8 100.00% [2/2]              
43. Zdeněk Chudožilov TJ Prostějov C 383.00 4 80.00% [4/5]              
44. Alena Kopecká HKK Olomouc E 379.89 8 100.00% [3/3]              
45. Denisa Nováková TJ Prostějov D 379.67 6 100.00% [3/3]              
46. Jaroslav Peřina SK Sigma C 378.22 5 75.00% [3/4]              
47. Josef Čapka TJ Prostějov C 374.58 6 80.00% [4/5]              
48. Alena Machalíčková HKK Olomouc C 373.67 8 100.00% [2/2]              
49. Jana Suralová KK Troubelice A 371.93 7 100.00% [3/3]              
50. Miroslav Kotráš KK Troubelice A 369.42 6 100.00% [3/3]              
51. Vlastimil Kozák TJ Tatran Litovel C 367.88 6 100.00% [4/4]              
52. Svatopluk Opavský KK Šternberk 367.50 3 66.67% [2/3]              
53. Lubomír Blinka TJ Tatran Litovel C 364.17 4 75.00% [3/4]              
54. Vojtěch Onderka KK Lipník B 362.88 5 80.00% [4/5]              
55. Jan Šívr SK Sigma B 362.10 7 100.00% [5/5]              
56. Jana Kührová TJ Prostějov D 361.75 3 66.67% [2/3]              
57. Jitka Sobotová SK Sigma B 360.30 6 100.00% [5/5]              
58. Drahoslav Smékal KK Troubelice B 358.50 8 100.00% [3/3]              
59. Martin Spisar TJ Prostějov D 355.75 4 66.67% [2/3]              
60. Jaroslav Pospíšil SK Sigma A 351.89 8 100.00% [3/3]              
61. Marie Říhová HKK Olomouc E 349.11 8 100.00% [3/3]              
62. Aneta Krzystková HKK Olomouc E 320.25 6 66.67% [2/3]              
63. Lucie Slavíková HKK Olomouc E 312.50 2 66.67% [2/3]              


Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek posílejte na emailovou adresu: podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox 1.5 a Internet Explorer 7 a jejich vyšší verze.
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!