Počet účastí v nejlepší šestce |
Registračka | Jméno | Tým |
7x | 23502 | Jiří Novotný | Č. Velenice B |
7x | 21662 | Jiří Matoušek | Slavonice B |
6x | 16174 | Žaneta Pešková | Sp. T.Sviny |
6x | 10708 | Vladimír Kučera | KK Lokomotiva T |
5x | 11895 | Tomáš Polánský | Loko Č.B. C |
5x | 24135 | Josef Troup | Sp. T.Sviny |
5x | 16439 | David Marek | Č. Velenice B |
5x | 24147 | David Holý | Č. Velenice B |
4x | 5643 | Josef Brtník | Kunžak B |
4x | 24871 | David Koželuh | Č. Velenice B |
4x | 25232 | Beáta Svačinová | Blatná B |
3x | 16437 | Rudolf Baldík | Č. Velenice B |
3x | 10909 | Roman Osovský | Č. Velenice B |
3x | 25388 | Matěj Budoš | N. Bystřice B |
3x | 23805 | Matyáš Hejpetr | Fezko A |
3x | 20746 | Karel Cimbálník | Slavonice B |
3x | 2816 | Alena Kovandová | Chýnov A |
2x | 4219 | Zdeněk Zeman | KK Lokomotiva T |
2x | 11731 | Zdeněk Holub | Slavonice B |
2x | 23323 | Tomáš Kopáček | N. Bystřice B |
2x | 21955 | Radek Hrůza | Kunžak B |
2x | 2834 | Pavel Bronec | Chýnov A |
2x | 5878 | Karel Vlášek | Loko Č.B. C |
2x | 17553 | Karel Hanzal | Kunžak B |
2x | 20582 | Jiří Tröstl | Borovany B |
2x | 1517 | Jiří Reban | Sp. T.Sviny |
2x | 16731 | Jiří Malovaný | Borovany B |
2x | 2953 | Jaroslav Petráň | Fezko A |
2x | 25387 | Jan Mol | N. Bystřice B |
2x | 3222 | Jan Dvořák | Sp. T.Sviny |
1x | 23464 | Zdeněk Valdman | Fezko A |
1x | 14174 | Václav Valhoda | Fezko A |
1x | 21345 | Václav Klojda ml. | Loko Č.B. C |
1x | 24800 | Richard Paul | N. Bystřice B |
1x | 3155 | Radka Burianová | Kunžak B |
1x | 16796 | Radim Mareš | Chýnov A |
1x | 20716 | Petr Dlabač | Blatná B |
1x | 1512 | Pavel Černý | Loko Č.B. C |
1x | 5249 | Pavel Stodolovský | Sp. T.Sviny |
1x | 13621 | Ondřej Mrkva | Kunžak B |
1x | 26918 | Natálie Zahálková | Borovany B |
1x | 11451 | Miroslav Mašek | Chýnov A |
1x | 4989 | Miroslav Bartoška | Slavonice B |
1x | 25372 | Matěj Pekárek | Blatná B |
1x | 26073 | Matěj Kupar | Blatná B |
1x | 23650 | Martin Jinda | KK Lokomotiva T |
1x | 24513 | Marie Myslivcová | KK Lokomotiva T |
1x | 23202 | Kateřina Matoušková | Slavonice B |
1x | 26269 | Karolína Baťková | Blatná B |
1x | 12719 | Josef Svoboda | Sp. T.Sviny C |
1x | 3100 | Jiří Svoboda | Slavonice B |
1x | 23336 | Jiří Pšenčík | Slavonice B |
1x | 10430 | Jiří Ondrák st. | Slavonice B |
1x | 25627 | Jiří Mertl | N. Bystřice B |
1x | 22953 | Jiří Baldík | Č. Velenice B |
1x | 21813 | Jitka Šimková | Borovany B |
1x | 3097 | Jindra Kovářová | Slavonice B |
1x | 23973 | Jan Kouba | Borovany B |
1x | 5854 | František Vávra | Sp. T.Sviny |
1x | 17410 | Dušan Straka | Chýnov A |
1x | 23969 | Daniel Krejčí | Borovany B |
1x | 3226 | Bohuslav Švepeš | Sp. T.Sviny |
1x | 1503 | Alena Čampulová | Loko Č.B. C |
Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek
posílejte na emailovou adresu:
podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox, Google Chrome a Microsoft Edge.