Počet účastí v nejlepší šestce |
Registračka | Jméno | Tým |
7x | 8117 | Zdeněk Macháček st. | KK Lipník A |
7x | 11744 | Daniel Dudek | Michálkov.B |
6x | 18184 | Michal Hejtmánek | Hlubina A |
6x | 6966 | Dana Lamichová | Opava C |
5x | 14919 | Petr Jurášek | Michálkov.B |
5x | 9004 | Karel Šnajdárek | Bílovec A |
5x | 14434 | Karel Škrobánek | Opava C |
5x | 8114 | Jitka Szczyrbová | KK Lipník A |
4x | 17121 | Štefan Dendis | Bohumín B |
4x | 9263 | Richard Štětka | KK Lipník A |
4x | 8293 | Radek Foltýn | SKK B |
4x | 17564 | Pavel Niesyt | Bohumín B |
4x | 8644 | Pavel Gerlich | SKK B |
4x | 9207 | Milan Binar | Bílovec A |
4x | 6921 | Ladislav Petr | Frenštát A |
4x | 10128 | Josef Zavacký | Nový Jičín A |
4x | 11066 | František Oliva | Hlubina A |
3x | 6740 | Tomáš Foniok | VOKD B |
3x | 16123 | Petr Šebestík | SKK B |
3x | 14536 | Petr Chodura | Hlubina A |
3x | 6446 | Michal Blažek | Opava C |
3x | 6920 | Jaroslav Petr | Frenštát A |
2x | 15153 | Zdeněk Krejčiřík | KK Lipník A |
2x | 11477 | Vladimír Staněk | Minerva B |
2x | 8487 | Rostislav Pelz | KK Lipník A |
2x | 7996 | Radim Krupa | Zubří A |
2x | 7260 | Radek Škarka | Nový Jičín A |
2x | 6779 | Pavel Marek | Hlubina A |
2x | 17563 | Miroslav Paloc | Bohumín B |
2x | 12411 | Miroslav Bohm | SKK B |
2x | 16235 | Milan Kučera | Frenštát A |
2x | 12806 | Michal Zatyko | Hlubina A |
2x | 9261 | Michal Pavič | Nový Jičín A |
2x | 15321 | Jiří Sequens | Bílovec A |
2x | 11964 | Jan Pospěch | Nový Jičín A |
2x | 11478 | Jan Král | Minerva B |
1x | 11479 | Zdeněk Štohanzl | Minerva B |
1x | 9067 | Zdeněk Zhýbala | Michálkov.B |
1x | 6916 | Zdeněk Michna | Frenštát A |
1x | 6910 | Zdeněk Bordovský | Frenštát A |
1x | 8924 | Vladimír Štacha | Bílovec A |
1x | 9243 | Vladimír Rada | VOKD B |
1x | 15717 | Tomáš Valíček | Opava C |
1x | 10698 | Tomáš Polášek | SKK B |
1x | 11476 | Tomáš Král | Minerva B |
1x | 11501 | Rudolf Tvrdoň | Opava C |
1x | 11480 | Renáta Smijová | Minerva B |
1x | 9245 | Radmila Pastvová | Hlubina A |
1x | 14960 | Petr Oravec | VOKD B |
1x | 8089 | Pavel Šmydke | Bílovec A |
1x | 8158 | Pavel Čech | Michálkov.B |
1x | 13483 | Oldřich Bidrman | Michálkov.B |
1x | 7339 | Milan Franer | Opava C |
1x | 21268 | Lucie Kučáková | TJ Odry B |
1x | 19587 | Libor Žíla | VOKD B |
1x | 9124 | Lenka Pouchlá | SKK B |
1x | 17125 | Josef Kuzma | Bohumín B |
1x | 8949 | Jiří Slovák | Zubří A |
1x | 8069 | Jaroslav Černý | Bílovec A |
1x | 19207 | Jaroslav Pavlát | Zubří A |
1x | 14250 | Jaroslav Klekner | VOKD B |
1x | 9318 | Jaromír Matějek | Frenštát A |
1x | 11500 | Jana Tvrdoňová | Opava C |
1x | 8159 | Jan Zych | Michálkov.B |
1x | 17906 | Daniel Ševčík st. | TJ Odry B |
1x | 12156 | Dalibor Hamrozy | Bohumín B |
1x | 8862 | Alexej Kudělka | Nový Jičín A |
Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek
posílejte na emailovou adresu:
podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox, Google Chrome a Microsoft Edge.