• KVALIFIKACEFINÁLE Export zápisu do XLSX   image/svg+xml   podrobně stručně Mistrovství ČR - 2022 - Muži  
    Datum: 7. - 8. 5. 2022, pořadající klub: SK Žižkov Praha
    PořadíRegistrační čísloJméno a příjmeníOddílPlnéDorážkaChybyCelkem
    116413 Michal PytlíkTJ Spartak Přerov4012741675
    27538 Milan SoučekTJ Spartak Velké Meziříčí4122482660
    319487 Jan BínaTJ Lokomotiva Česká Třebová4132410654
    415279 Tomáš BekKK SDS Sadská4152392654
    520671 Michael KotalTJ Sokol Kdyně4092350644
    613170 Filip DejdaKK Jiří Poděbrady4032403643
    711410 Jaroslav RojTJ Kovohutě Příbram4102180628
    85110 Jaroslav HažvaKK Slavoj Praha3992232622
    913333 Václav Hlaváč st.TJ Slovan Karlovy Vary4092114620
    109942 Václav Rychtařík ml.TJ Slovan Kamenice nad Lipou3702410611
    117505 Jiří ZemekKK Orel Ivančice3692413610
    127667 Milan SvobodaTJ Sokol Kdyně3762331609
    134899 David MachálekTJ Sokol Kdyně3602460606
    1415560 Radek GrulichTJ Sokol Přemyslovice3932122605
    1517646 Michal AlbrechtHKK Olomouc3992060605
    1616249 Tomáš KejíkKK Kroměříž3912092600
    176981 David MachalaSK Podlužan Prušánky3812120593
    1820873 Rostislav GoreckýTJ Valašské Meziříčí3792111590
    194281 Roman PytlíkSKK Rokycany3872020589
    2020501 Jiří KmoníčekTJ Lokomotiva Česká Třebová3862025588
    2120200 Petr HendrychTJ Sokol Husovice3872010588
    2213636 Jaroslav VychodilTJ Spartak Trhové Sviny3782090587
    2320922 Tomáš ČožíkTJ Sokol Tehovec3901932583
    2411689 Vojtěch ŠpelinaSKK Rokycany3782012579
     
    251417 Jaroslav ProcházkaTJ Sokol Tehovec3732050578
    2619067 Ondřej TopičTJ Valašské Meziříčí3841930577
    2722112 Josef BrtníkTJ Centropen Dačice3542221576
    2814594 Miroslav ŠnejdarSKK Rokycany3722031575
    293898 Milan StránskýTJ Sokol Duchcov3632084571
    3018075 Jiří Klíma st.TJ Doksy3831877570
    3111831 Vojtěch PecinaTJ Dynamo Liberec3711941565
    3211023 Ondřej SobčákSKK Náchod3781861564
    3364 Robert PeteraSKK Třebechovice pod Orebem3632003563
    3410972 Tomáš PavlíkTJ Slovan Karlovy Vary3721912563
    3514656 Libor KočovskýKK Slavoj Žirovnice3701923562
    3618232 Kamil KubešaTJ Horní Benešov3771854562
    37126 Radek KroupaSKK Hořice3691883557
    3815259 Michal TalackoTJ Tesla Pardubice3741812555
    394810 Robert WeisVltavan Loučovice3601934553
    4013368 Zdeněk KřížTJ Sokol Útvina3621873549
    414627 Jiří SemelkaTJ Sokol Duchcov3551865541
    4218027 Marek FrydrychTJ Odry3531831536
    4318312 Tomáš ŠtraicherTJ Lokomotiva Ústí nad Labem3661686534
    4419938 Marek PlšekTJ Lokomotiva Trutnov3571767533
    4511350 Radek FialaTJ Astra Zahradní Město3631697532
    463007 Jiří VaňataTJ Blatná3501814531
    4714464 Michal ŠimekTJ Sokol Husovice3531735526
    4817146 Štěpán DiosegiTJ Lomnice3481714519


Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek posílejte na emailovou adresu: podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox, Google Chrome a Microsoft Edge.
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!