PODZIMJARO
Na soupisce: Ne
Na soupisce: Ne
HOSTOVÁNÍ - ID a název klubu: 133 - TJ Lokomotiva Ústí nad LabemHOSTOVÁNÍ - ID a název klubu: 133 - TJ Lokomotiva Ústí nad Labem
HOSTOVÁNÍ - Začátek × konec: 2023-09-01 × 2024-06-30HOSTOVÁNÍ - Začátek × konec: 2023-09-01 × 2024-06-30
HOSTOVÁNÍ - Na soupisce: Ano, tým: TJ Lokomotiva Ústí n. L. (508)HOSTOVÁNÍ - Na soupisce: Ano, tým: TJ Lokomotiva Ústí n. L. (508)
Zápasy:
ID soutěže
Název soutěže
Číslo zápasu
Kuželna
Číslo klubu
Název týmu
Start náhrad.
Číslo kola
Datum zápasu
Soupeři
631
3. KLM A
SK Škoda VS Plzeň (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
1
16.09.2023
SK Škoda VS Plzeň x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
2
23.09.2023
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x Kuželky Jiskra Hazlov
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
4
14.10.2023
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x KK Slavoj Praha B
631
3. KLM A
Duchcov (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
5
21.10.2023
TJ Sokol Duchcov B x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
6
28.10.2023
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x TJ Sokol Údlice
631
3. KLM A
Kuželky Aš (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
8
11.11.2023
Kuželky Aš x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
9
18.11.2023
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x Kuželky Holýšov
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
10
25.11.2023
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x TJ Kovohutě Příbram
631
3. KLM A
Duchcov (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
13
20.01.2024
TJ Sokol Údlice x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
14
03.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x SK Škoda VS Plzeň
631
3. KLM A
Hazlov (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
15
10.02.2024
Kuželky Jiskra Hazlov x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
22
17.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x CB Dobřany B
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
16
24.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x TJ Teplice Letná
631
3. KLM A
SK Žižkov Praha (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
17
02.03.2024
KK Slavoj Praha B x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
18
09.03.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x TJ Sokol Duchcov B
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
19
16.03.2024
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Lokomotiva Ústí n. L.