PODZIMJARO
Na soupisce: Ano, tým: TJ Elektrárny Kadaň B
Na soupisce: Ano, tým: TJ Elektrárny Kadaň B
Zápasy:
ID soutěže
Název soutěže
Číslo zápasu
Kuželna
Číslo klubu
Název týmu
Start náhrad.
Číslo kola
Datum zápasu
Soupeři
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Bílina (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
1
16.09.2023
SKK Bílina x TJ Elektrárny Kadaň B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
2
23.09.2023
TJ Elektrárny Kadaň B x Sokol Spořice
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
TJ Teplice Letná (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
3
30.09.2023
TJ Teplice Letná B x TJ Elektrárny Kadaň B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
4
14.10.2023
TJ Elektrárny Kadaň B x Sokol Ústí n. L.
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
5
21.10.2023
TJ Elektrárny Kadaň B x TJ Lokomotiva Ústí n. L. C
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
6
28.10.2023
TJ Elektrárny Kadaň B x SKK Podbořany B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Louny (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
7
04.11.2023
TJ KK Louny x TJ Elektrárny Kadaň B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
8
11.11.2023
SKK Podbořany B x TJ Elektrárny Kadaň B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
9
18.11.2023
TJ Elektrárny Kadaň B x SKK Bílina
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
10
25.11.2023
TJ Elektrárny Kadaň B x TJ Teplice Letná B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Sokol Spořice (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
11
02.12.2023
Sokol Spořice x TJ Elektrárny Kadaň B
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
1
6
09.12.2023
TJ Elektrárny Kadaň x KK Slavoj Praha B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
12
13.01.2024
TJ Elektrárny Kadaň B x TJ KK Louny
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Sokol Ústí (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
13
20.01.2024
Sokol Ústí n. L. x TJ Elektrárny Kadaň B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
14
02.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C x TJ Elektrárny Kadaň B
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
1
14
03.02.2024
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Sokol Duchcov B
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
17
23.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. C x TJ Elektrárny Kadaň B
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
2
17
02.03.2024
TJ Elektrárny Kadaň x Kuželky Holýšov
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Sokol Spořice (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
16
09.03.2024
Sokol Spořice x TJ Elektrárny Kadaň B
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
3
19
16.03.2024
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
Duchcov (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
4
20
23.03.2024
TJ Sokol Údlice x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
5
21
06.04.2024
TJ Elektrárny Kadaň x SK Škoda VS Plzeň
647
Krajský přebor Ústeckého kraje
Kadaň (1-2)
110
TJ Elektrárny Kadaň B
20
13.04.2024
TJ Elektrárny Kadaň B x TJ Lokomotiva Ústí n. L. C