Tabulka hráčů podle průměru | ||||||||||||
Všichni hráči | Ženy | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Název týmu | Průměr | Zápasů | % kuželen [odehr./možných] |
Pořadí | Jméno | Název týmu | Průměr | Zápasů | % kuželen [odehr./možných] |
|
1. | Miroslav Náhlovský | KK Hvězda Trnovany | 451.58 | 6 | 30.00% [3/10] | 1. | Markéta Hofmanová | TJ Sokol Duchcov C | 444.50 | 4 | 20.00% [2/10] | |
2. | Jiří Semerád | SKK Bohušovice C | 444.99 | 15 | 70.00% [7/10] | 2. | Michaela Šuterová | TJ Sokol Duchcov C | 434.74 | 21 | 90.00% [9/10] | |
3. | Markéta Hofmanová | TJ Sokol Duchcov C | 444.50 | 4 | 20.00% [2/10] | 3. | Věra Šimečková | KO Česká Kamenice B | 412.38 | 15 | 80.00% [8/10] | |
4. | Martin Bergerhof | KK Hvězda Trnovany | 438.90 | 12 | 80.00% [8/10] | 4. | Eva Říhová | KO Česká Kamenice B | 392.67 | 3 | 30.00% [3/10] | |
5. | Michaela Šuterová | TJ Sokol Duchcov C | 434.74 | 21 | 90.00% [9/10] | 5. | Simona Puschová | Sokol Ústí n. L. C | 390.80 | 21 | 100.00% [10/10] | |
6. | Pavel Jedlička | KK Hvězda Trnovany | 430.31 | 12 | 70.00% [7/10] | 6. | Kamila Ledwoňová | SK Verneřice B | 385.46 | 19 | 100.00% [10/10] | |
7. | Jan Pecha | TJ Union Děčín | 425.89 | 8 | 30.00% [3/10] | 7. | Luďka Maříková | SKK Bohušovice C | 381.97 | 16 | 70.00% [7/10] | |
8. | Filip Dítě | TJ Union Děčín | 424.26 | 19 | 100.00% [10/10] | 8. | Jana Sobotková | TJ Kovostroj Děčín C | 380.18 | 18 | 100.00% [10/10] | |
9. | Miroslav Rejchrt | TJ Kovostroj Děčín C | 422.46 | 21 | 100.00% [10/10] | 9. | Pavlína Sekyrová | SK Verneřice B | 377.62 | 20 | 100.00% [10/10] | |
10. | Ladislav Koláček | SKK Bohušovice C | 421.88 | 7 | 40.00% [4/10] | 10. | Hana Machová | SK Verneřice B | 361.85 | 16 | 80.00% [8/10] | |
11. | Jiří Müller | TJ Sokol Duchcov C | 420.57 | 17 | 90.00% [9/10] | 11. | Tereza Brožková | SKK Bohušovice C | 361.71 | 11 | 70.00% [7/10] | |
12. | Pavel Nováček | Sokol Ústí n. L. C | 420.49 | 22 | 100.00% [10/10] | 12. | Magdalena Šabatová | SKK Bohušovice C | 361.43 | 8 | 70.00% [7/10] | |
13. | Ladislav Elis st. | SK Verneřice B | 418.22 | 19 | 90.00% [9/10] | 13. | Jana Němečková | TJ Teplice Letná D | 355.12 | 14 | 70.00% [7/10] | |
14. | Štěpán Kandl | KK Hvězda Trnovany | 417.27 | 11 | 50.00% [5/10] | 14. | Eva Staňková | TJ Teplice Letná C | 354.72 | 17 | 80.00% [8/10] | |
15. | Roman Filip | SKK Bohušovice C | 416.83 | 4 | 20.00% [2/10] | 15. | Miroslava Zemánková | TJ Sokol Duchcov C | 352.00 | 10 | 40.00% [4/10] | |
16. | Vladislav Jedlička | KK Hvězda Trnovany | 415.17 | 16 | 70.00% [7/10] | 16. | Sabina Formánková | TJ Teplice Letná C | 350.42 | 16 | 90.00% [9/10] | |
17. | Petr Došek | Sokol Roudnice nad Labem | 413.98 | 10 | 50.00% [5/10] | 17. | Olga Urbanová | KO Česká Kamenice B | 341.00 | 2 | 20.00% [2/10] | |
18. | Kryštof Rusek | TJ Teplice Letná D | 412.42 | 7 | 20.00% [2/10] | 18. | Jana Jarošová | TJ Teplice Letná D | 328.00 | 4 | 40.00% [4/10] | |
19. | Věra Šimečková | KO Česká Kamenice B | 412.38 | 15 | 80.00% [8/10] | 19. | Sylva Vahalová | SKK Bohušovice C | 297.70 | 6 | 50.00% [5/10] | |
20. | Jiří Kyral | Sokol Ústí n. L. B | 411.61 | 17 | 90.00% [9/10] | 20. | Markéta Matějáková | TJ Teplice Letná D | 283.00 | 1 | 10.00% [1/10] | |
21. | Roman Voráček | TJ Sokol Duchcov C | 411.60 | 9 | 50.00% [5/10] | 21. | ||||||
22. | Ondřej Koblih | KK Hvězda Trnovany | 411.25 | 6 | 40.00% [4/10] | 22. | ||||||
23. | Daniel Žemlička | SK Verneřice B | 410.00 | 2 | 10.00% [1/10] | 23. | ||||||
24. | Milan Pecha ml. | TJ Union Děčín | 407.93 | 21 | 100.00% [10/10] | 24. | ||||||
25. | Karel Bouša | TJ Teplice Letná D | 406.75 | 3 | 20.00% [2/10] | 25. | ||||||
26. | Josef Devera ml. | SKK Bohušovice C | 406.61 | 19 | 80.00% [8/10] | 26. | ||||||
27. | Čestmír Dvořák | TJ Kovostroj Děčín C | 406.00 | 2 | 20.00% [2/10] | 27. | ||||||
28. | Martin Pokorný | TJ Teplice Letná D | 404.32 | 20 | 100.00% [10/10] | 28. | ||||||
29. | Pavel Mihalík | Sokol Ústí n. L. B | 402.16 | 15 | 50.00% [5/10] | 29. | ||||||
30. | Petr Petřík | KK Hvězda Trnovany | 402.10 | 16 | 70.00% [7/10] | 30. | ||||||
31. | Antonín Hrabě | TJ Kovostroj Děčín C | 400.07 | 12 | 60.00% [6/10] | 31. | ||||||
32. | Jan Brhlík st. | TJ Teplice Letná C | 399.46 | 9 | 60.00% [6/10] | 32. | ||||||
33. | Karel Kratochvíl | TJ Sokol Duchcov C | 399.11 | 11 | 70.00% [7/10] | 33. | ||||||
34. | Michal Horňák | TJ Teplice Letná C | 398.69 | 20 | 90.00% [9/10] | 34. | ||||||
35. | Josef Otta st. | TJ Sokol Duchcov C | 397.74 | 16 | 90.00% [9/10] | 35. | ||||||
36. | Petr Kumstát | TJ Union Děčín | 397.72 | 14 | 90.00% [9/10] | 36. | ||||||
37. | Martin Soukup | TJ Teplice Letná C | 395.60 | 15 | 60.00% [6/10] | 37. | ||||||
38. | Jan Chvátal | KO Česká Kamenice B | 393.40 | 18 | 80.00% [8/10] | 38. | ||||||
39. | Petr Šanda | Sokol Ústí n. L. C | 393.16 | 21 | 90.00% [9/10] | 39. | ||||||
40. | Eva Říhová | KO Česká Kamenice B | 392.67 | 3 | 30.00% [3/10] | 40. | ||||||
41. | Simona Puschová | Sokol Ústí n. L. C | 390.80 | 21 | 100.00% [10/10] | 41. | ||||||
42. | Petr Veselý | TJ Kovostroj Děčín C | 389.80 | 17 | 90.00% [9/10] | 42. | ||||||
43. | Vladislav Janda | KO Česká Kamenice B | 388.92 | 6 | 40.00% [4/10] | 43. | ||||||
44. | Radek Plicka | Sokol Roudnice nad Labem | 388.51 | 19 | 100.00% [10/10] | 44. | ||||||
45. | Ivan Králik | TJ Teplice Letná D | 386.80 | 16 | 70.00% [7/10] | 45. | ||||||
46. | Kamila Ledwoňová | SK Verneřice B | 385.46 | 19 | 100.00% [10/10] | 46. | ||||||
47. | Josef Kecher | Sokol Roudnice nad Labem | 384.33 | 20 | 90.00% [9/10] | 47. | ||||||
48. | Eugen Šroff | Sokol Ústí n. L. B | 384.29 | 18 | 90.00% [9/10] | 48. | ||||||
49. | Ladislav Jahoda | Sokol Ústí n. L. C | 384.06 | 17 | 70.00% [7/10] | 49. | ||||||
50. | Vladimír Chrpa | Sokol Roudnice nad Labem | 382.02 | 15 | 70.00% [7/10] | 50. | ||||||
51. | Luďka Maříková | SKK Bohušovice C | 381.97 | 16 | 70.00% [7/10] | 51. | ||||||
52. | Václav Otta | TJ Teplice Letná D | 381.70 | 10 | 50.00% [5/10] | 52. | ||||||
53. | Pavel Hlůžek | Sokol Roudnice nad Labem | 380.19 | 7 | 40.00% [4/10] | 53. | ||||||
54. | Jana Sobotková | TJ Kovostroj Děčín C | 380.18 | 18 | 100.00% [10/10] | 54. | ||||||
55. | Miroslav Král | KO Česká Kamenice B | 377.78 | 19 | 90.00% [9/10] | 55. | ||||||
56. | Pavlína Sekyrová | SK Verneřice B | 377.62 | 20 | 100.00% [10/10] | 56. | ||||||
57. | Miroslav Zítka | SK Verneřice B | 377.25 | 8 | 50.00% [5/10] | 57. | ||||||
58. | Vladimír Hroněk | TJ Teplice Letná D | 377.00 | 4 | 40.00% [4/10] | 58. | ||||||
59. | Jindřich Hruška | TJ Teplice Letná C | 374.35 | 8 | 50.00% [5/10] | 59. | ||||||
60. | Jiří Malec | KO Česká Kamenice B | 370.81 | 12 | 60.00% [6/10] | 60. | ||||||
61. | Milan Wundrawitz | Sokol Ústí n. L. B | 366.99 | 20 | 100.00% [10/10] | 61. | ||||||
62. | Alois Haluska | Sokol Roudnice nad Labem | 366.88 | 17 | 90.00% [9/10] | 62. | ||||||
63. | Kamil Navrátil | TJ Union Děčín | 365.50 | 6 | 50.00% [5/10] | 63. | ||||||
64. | Václav Pavelka | TJ Union Děčín | 363.77 | 10 | 60.00% [6/10] | 64. | ||||||
65. | Hana Machová | SK Verneřice B | 361.85 | 16 | 80.00% [8/10] | 65. | ||||||
66. | Tereza Brožková | SKK Bohušovice C | 361.71 | 11 | 70.00% [7/10] | 66. | ||||||
67. | Magdalena Šabatová | SKK Bohušovice C | 361.43 | 8 | 70.00% [7/10] | 67. | ||||||
68. | Jana Němečková | TJ Teplice Letná D | 355.12 | 14 | 70.00% [7/10] | 68. | ||||||
69. | Radek Šupol | TJ Teplice Letná D | 355.00 | 2 | 20.00% [2/10] | 69. | ||||||
70. | Eva Staňková | TJ Teplice Letná C | 354.72 | 17 | 80.00% [8/10] | 70. | ||||||
71. | Libor Hekerle | KO Česká Kamenice B | 353.31 | 12 | 50.00% [5/10] | 71. | ||||||
72. | Jan Baco | TJ Union Děčín | 352.88 | 7 | 40.00% [4/10] | 72. | ||||||
73. | Miroslava Zemánková | TJ Sokol Duchcov C | 352.00 | 10 | 40.00% [4/10] | 73. | ||||||
74. | Filip Šimek | TJ Union Děčín | 351.31 | 7 | 40.00% [4/10] | 74. | ||||||
75. | Sabina Formánková | TJ Teplice Letná C | 350.42 | 16 | 90.00% [9/10] | 75. | ||||||
76. | Jaroslav Kuneš | Sokol Ústí n. L. C | 348.33 | 6 | 40.00% [4/10] | 76. | ||||||
77. | Jiří Pulchart | Sokol Ústí n. L. B | 341.58 | 12 | 90.00% [9/10] | 77. | ||||||
78. | Jaroslav Němec | Sokol Ústí n. L. B | 341.00 | 2 | 10.00% [1/10] | 78. | ||||||
79. | Olga Urbanová | KO Česká Kamenice B | 341.00 | 2 | 20.00% [2/10] | 79. | ||||||
80. | Jiří Houdek | TJ Kovostroj Děčín C | 330.25 | 5 | 20.00% [2/10] | 80. | ||||||
81. | Jana Jarošová | TJ Teplice Letná D | 328.00 | 4 | 40.00% [4/10] | 81. | ||||||
82. | František Mourek | TJ Union Děčín | 324.50 | 2 | 10.00% [1/10] | 82. | ||||||
83. | Jiří Jablonický | TJ Kovostroj Děčín C | 309.00 | 2 | 20.00% [2/10] | 83. | ||||||
84. | Sylva Vahalová | SKK Bohušovice C | 297.70 | 6 | 50.00% [5/10] | 84. | ||||||
85. | Karel Šrámek | TJ Teplice Letná D | 296.00 | 6 | 50.00% [5/10] | 85. | ||||||
86. | Markéta Matějáková | TJ Teplice Letná D | 283.00 | 1 | 10.00% [1/10] | 86. |
Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek
posílejte na emailovou adresu:
podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox, Google Chrome a Microsoft Edge.