Počet účastí v nejlepší šestce |
Registračka | Jméno | Tým |
5x | 10698 | Tomáš Polášek | SKK B |
5x | 14536 | Petr Chodura | Hlubina A |
5x | 9261 | Michal Pavič | Nový Jičín A |
5x | 6921 | Ladislav Petr | Frenštát A |
5x | 9004 | Karel Šnajdárek | Bílovec A |
5x | 11066 | František Oliva | Hlubina A |
4x | 8293 | Radek Foltýn | SKK B |
4x | 17564 | Pavel Niesyt | Bohumín A |
4x | 18184 | Michal Hejtmánek | Hlubina A |
4x | 6446 | Michal Blažek | TJ Opava D |
3x | 15153 | Zdeněk Krejčiřík | Lipník B |
3x | 13127 | Vlastimila Kolářová | Lipník B |
3x | 17123 | Roman Honl | Bohumín B |
3x | 8089 | Pavel Šmydke | Bílovec A |
3x | 12411 | Miroslav Bohm | SKK B |
3x | 9207 | Milan Binar | Bílovec A |
3x | 17319 | Karol Nitka | Bohumín A |
2x | 8924 | Vladimír Štacha | Bílovec A |
2x | 19449 | Vladimír Šipula | Bohumín A |
2x | 11476 | Tomáš Král | Minerva B |
2x | 6740 | Tomáš Foniok | VOKD B |
2x | 11480 | Renáta Smijová | Minerva B |
2x | 16123 | Petr Šebestík | SKK B |
2x | 19448 | Petr Kuttler | Bohumín B |
2x | 8644 | Pavel Gerlich | SKK B |
2x | 15955 | Miroslav Ondrouch | Lipník B |
2x | 17120 | Lada Péli | Bohumín B |
2x | 14434 | Karel Škrobánek | TJ Opava D |
2x | 17125 | Josef Kuzma | Bohumín A |
2x | 6201 | Josef Klapetek | TJ Opava D |
2x | 14250 | Jaroslav Klekner | VOKD B |
2x | 6920 | Jaroslav Petr | Frenštát A |
2x | 11500 | Jana Tvrdoňová | TJ Opava D |
2x | 11964 | Jan Pospěch | Nový Jičín A |
2x | 20211 | Fridrich Péli | Bohumín B |
2x | 8284 | Dan Šodek | SKK B |
1x | 17121 | Štefan Dendis | Bohumín A |
1x | 21269 | Zdeněk Šíma | TJ Odry B |
1x | 6916 | Zdeněk Michna | Frenštát A |
1x | 8071 | Zdeněk Adamec | Bílovec A |
1x | 9243 | Vladimír Rada | VOKD B |
1x | 11962 | Tomáš Binek | Frenštát A |
1x | 11501 | Rudolf Tvrdoň | TJ Opava D |
1x | 8610 | Rostislav Klazar | Bílovec A |
1x | 9245 | Radmila Pastvová | Hlubina A |
1x | 8121 | Radek Lankaš | Lipník B |
1x | 7339 | Milan Franer | TJ Opava D |
1x | 16235 | Milan Kučera | Frenštát A |
1x | 12806 | Michal Zatyko | Hlubina A |
1x | 18150 | Michal Babinec st | Hlubina A |
1x | 18032 | Michal Babinec ml | Hlubina A |
1x | 8771 | Libor Tkáč | SKK B |
1x | 7259 | Libor Jurečka | Nový Jičín A |
1x | 11482 | Karel Vágner | Minerva B |
1x | 18824 | Karel Chlevišťan | TJ Odry B |
1x | 17905 | Jiří Štekbauer | TJ Odry B |
1x | 11367 | Jiří Kolář | Lipník B |
1x | 9318 | Jaromír Matějek | Frenštát A |
1x | 18799 | Jan Žídek | VOKD B |
1x | 7038 | Jan Šebek | TJ Odry B |
1x | 11478 | Jan Král | Minerva B |
1x | 9015 | František Křák | VOKD B |
1x | 8862 | Alexej Kudělka | Nový Jičín A |
Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek
posílejte na emailovou adresu:
podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox, Google Chrome a Microsoft Edge.