PODZIMJARO
Na soupisce: Ano, tým: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
Na soupisce: Ano, tým: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
Zápasy:
ID soutěže
Název soutěže
Číslo zápasu
Kuželna
Číslo klubu
Název týmu
Start náhrad.
Číslo kola
Datum zápasu
Soupeři
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
1
09.09.2022
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x TJ Sokol Brandýs nad Labem B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
2
15.09.2022
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
Spartak Vlašim (1-2)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
4
29.09.2022
KK Vlašim C x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
595
Středočeský krajský přebor I. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A
1
4
30.09.2022
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A x TJ Lhotka
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
5
07.10.2022
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x TJ Sokol Tehovec B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
Brandýs 1-2 (1-2)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
6
13.10.2022
TJ Sokol Brandýs nad Labem B x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
7
21.10.2022
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
9
04.11.2022
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x KK Vlašim C
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Tehovec (1-2)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
10
11.11.2022
TJ Sokol Tehovec B x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
11
19.01.2023
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x TJ Sokol Brandýs nad Labem B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
12
02.02.2023
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
Spartak Vlašim (1-2)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
14
07.02.2023
KK Vlašim C x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
15
23.02.2023
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x TJ Sokol Tehovec B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
Brandýs 1-2 (1-2)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
16
02.03.2023
TJ Sokol Brandýs nad Labem B x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
13
07.03.2023
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x TJ Sokol Červené Pečky
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
17
09.03.2023
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C
595
Středočeský krajský přebor I. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A
1
18
10.03.2023
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A x KK Kosmonosy C
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy (1-4)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
19
24.03.2023
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B x KK Vlašim C
594
Středočeský krajský přebor II. třídy
TJ Sokol Tehovec (1-2)
319
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
20
31.03.2023
TJ Sokol Tehovec B x TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B