•   - nejlepší dorážka

    Tabulka výsledků turnaje
    Pořadí Jméno a Příjmení Start Plné Dorážka Chyby Celkem plné Celkem dorážka Celkem chyb Celkem kuželek
    1 Martin Koraba
    Bedřich Pluhař
    4.5. 18:00 344
    354
    178
    191
    4
    1
    698 369 5 1067
    2 Rudolf Haim
    Maciej Bašista
    7.5. 10:00 371
    352
    137
    206
    8
    1
    723 343 9 1066
    3 Aleš Kohutek
    Jan Zaškolný
    6.5. 18:00 343
    382
    178
    157
    3
    6
    725 335 9 1060
    4 Maciej Basista
    Josef Matušek
    30.4. 10:00 357
    351
    179
    173
    4
    10
    708 352 14 1060
    5 Miroslav Procházka
    Jaromír Martiník
    11.5. 19:00 345
    333
    186
    187
    1
    2
    678 373 3 1051
    6 Martin Koraba
    Vlastimil Kotrla
    7.5. 11:00 358
    339
    182
    164
    6
    11
    697 346 17 1043
    7 Miroslav Petřek
    Zdeněk Černý
    9.5. 16:00 348
    357
    150
    179
    4
    5
    705 329 9 1034
    8 Martin Koraba
    Jiří Jedlička
    11.5. 19:00 346
    344
    171
    162
    6
    8
    690 333 14 1023
    9 Petr Kutler
    René Světlk
    6.5. 18:00 353
    343
    174
    153
    4
    4
    696 327 8 1023
    10 Petr Kozák
    Kamil Kubeša
    9.5. 16:00 329
    351
    157
    183
    2
    3
    680 340 5 1020
    11 Martin Koraba
    Kamil Kubeša
    13.5. 17:00 374
    353
    146
    147
    9
    8
    727 293 17 1020
    12 Petr Otáhal
    Miloš Krchov
    4.5. 19:00 346
    334
    203
    132
    2
    12
    680 335 14 1015
    13 Jan Kadlec
    Miluše Rychová
    9.5. 18:00 315
    354
    165
    178
    6
    2
    669 343 8 1012
    14 Miroslav Procházka
    Jaromír Martiník
    15.5. 17:00 343
    339
    139
    189
    6
    1
    682 328 7 1010
    15 Lukáš Janalík
    Přemysl Janalk
    2.5. 16:00 344
    339
    176
    149
    6
    7
    683 325 13 1008
    16 Drahoš Brňák
    Jiří Maňásek
    15.5. 17:00 309
    364
    175
    137
    8
    8
    673 312 16 985
    17 Josef Němec
    Tomáš Valiček
    7.5. 11:00 371
    341
    147
    122
    7
    13
    712 269 20 981
    18 Mariusz Gierczak
    Dariusz Jaszevski
    11.5. 18:00 333
    323
    159
    162
    10
    8
    656 321 18 977
    19 Zdeněk Chmela st.
    Zdeněk Chmela ml.
    4.5. 19:00 330
    341
    166
    140
    2
    17
    671 306 19 977
    20 Lubomír Bičík
    Gabriela Beinhauerová
    7.5. 10:00 327
    339
    143
    159
    13
    7
    666 302 20 968
    21 Ladislav Mika
    Petr Číž
    7.5. 16:00 320
    328
    140
    166
    9
    5
    648 306 14 954
    22 Libor Pšenica
    František Oliva
    30.4. 12:00 317
    349
    132
    151
    12
    10
    666 283 22 949
    23 Tomáš Zbořil
    Lukáš Zahumenský
    9.5. 17:00 341
    306
    134
    159
    14
    9
    647 293 23 940
    24 Jiří Slepička
    Petr Janek
    7.5. 17:00 321
    338
    140
    137
    13
    15
    659 277 28 936
    25 Rudolf Tvrdoň
    Jana Tvrdoňová
    13.5. 18:00 314
    333
    132
    155
    16
    7
    647 287 23 934
    26 Milan Karlovský
    Josef Lebeda
    9.5. 17:00 334
    324
    106
    169
    16
    11
    658 275 27 933
    27 Petr Dankovič ml.
    David Slíva
    8.5. 16:00 338
    328
    138
    128
    11
    12
    666 266 23 932
    28 Jiří Číž
    Zdeněk Mžik
    7.5. 16:00 328
    354
    112
    137
    19
    7
    682 249 26 931
    29 Patricie Šrámková
    Martina Smejkalová
    8.5. 16:00 331
    306
    149
    139
    8
    13
    637 288 21 925
    30 Martin Švrčina
    Jan Janák
    8.5. 10:00 338
    332
    95
    127
    16
    12
    670 222 28 892
    31 Hana Vlčková
    Alena Koběrová
    30.4. 11:00 319
    335
    126
    112
    13
    20
    654 238 33 892
    32 Martin Kaduk
    Josef Mlčák
    15.5. 18:00 310
    327
    102
    139
    16
    13
    637 241 29 878
    33 Tomáš Vavřička
    Alan Dolníček
    6.5. 19:00 320
    299
    145
    112
    17
    15
    619 257 32 876
    34 Artur Tokarski
    Krisztov Wrublevski
    11.5. 18:00 316
    306
    103
    143
    23
    6
    622 246 29 868
    35 Radka Pastvová
    František Sedláček
    30.4. 11:00 317
    300
    103
    113
    15
    25
    617 216 40 833
    36 Martin Svrčina
    Václav Mika
    13.5. 18:00 336
    232
    142
    109
    9
    18
    568 251 27 819
    37 Pavel Konštatský
    Jaromír Lachnit
    6.5. 19:00 309
    251
    164
    88
    10
    28
    560 252 38 812
    38 Miroslav Petřek
    Barbora Janková
    7.5. 17:00 335
    266
    126
    73
    10
    23
    601 199 33 800
    39
    13.5. 17:00 0
    0
    0
    0
    0
    0
    0 0 0 0
     
    14.5. 10:00 0
    0
    0
    0
    0
    0
    0 0 0 0
     
    14.5. 10:00 0
    0
    0
    0
    0
    0
    0 0 0 0
     
    15.5. 18:00 0
    0
    0
    0
    0
    0
    0 0 0 0
     
    15.5. 18:00 0
    0
    0
    0
    0
    0
    0 0 0 0
  • Výsledky předchozího ročníku

Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek posílejte na emailovou adresu: kuzelky@benekov.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox 1.5 a Internet Explorer 7 a jejich vyšší verze.
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!